AP7380-33Y-13
DigiKey raktári szám
AP7380-33Y-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7380-33Y-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7380-33Y-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7380-33Y-13
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT89-3
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-89-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AP7380-33Y-13 modellek
Nyugalmi áram (Iq)
3 µA
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
3 µA
Védelmi funkciók
áramkorlát, kikapcsolás túlmelegedéskor
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tokozás
TO-243AA
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Gyártói tokozás
SOT-89-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,5V / 150mA