AP7375-33SR-7
DigiKey raktári szám
31-AP7375-33SR-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7375-33SR-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7375-33SR-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7375-33SR-7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-3
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,36V / 100mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Sorozat
Nyugalmi áram (Iq)
5 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
85dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Bemeneti feszültség (max.)
45V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V