AP7366EA-18W5-7
DigiKey raktári szám
31-AP7366EA-18W5-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7366EA-18W5-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7366EA-18W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7366EA-18W5-7
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 600MA SOT-25
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 600mA SOT-25
Nyugalmi áram (Iq)
80 µA
PSRR
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
SOT-25
Dropout feszültség (max.)
0,42V / 600mA