AP7366EA-12W5-7 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | AP7366EA-12W5-7 |
Leírás | IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT-25 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 600mA SOT-25 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 80 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 6V | Tokozás SC-74A, SOT-753 |
Kimeneti feszültség (min.) 1,2V | Gyártói tokozás SOT-25 |
Dropout feszültség (max.) 1V / 600mA |