AP7363-25D-13
DigiKey raktári szám
AP7363-25D-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7363-25D-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7363-25D-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7363-25D-13
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,5A TO-252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AP7363-25D-13 modellek
Nyugalmi áram (Iq)
1.2 mA
PSRR
65dB ~ 61dB (120Hz ~ 1kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,24V / 1,5A