AP7362-33SP-13
DigiKey raktári szám
AP7362-33SP-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7362-33SP-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7362-33SP-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7362-33SP-13
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8-SO-EP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,5A 8-SO-EP
Nyugalmi áram (Iq)
1.2 mA
PSRR
65dB ~ 61dB (120Hz ~ 1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-SO-EP
Dropout feszültség (max.)
0,24V / 1,5A