AP7361C-25FGE-7
DigiKey raktári szám
AP7361C-25FGE-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7361C-25FGE-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7361C-25FGE-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7361C-25FGE-7
Leírás
IC REG LIN 2.5V 1A U-DFN3030-8
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A U-DFN3030-8 (Type E)
Nyugalmi áram (Iq)
80 µA
PSRR
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
8-UDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
U-DFN3030-8 (Type E)
Dropout feszültség (max.)
0,44V / 1A (tipikus)