AP7354D-33FS4-7
DigiKey raktári szám
AP7354D-33FS4-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7354D-33FS4-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7354D-33FS4-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7354D-33FS4-7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA X2-DFN1010-4
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
0.6 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
4-XDFN szabadon lévő kontaktus
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
X2-DFN1010-4
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 150mA