AP7353-29CV4-7 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: AP7353-29CV4-7
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AP7353-29CV4-7
DigiKey raktári szám
31-AP7353-29CV4-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7353-29CV4-7
Leírás
IC REG LINEAR 2.9V X1-WLB0707-4
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA X1-WLB0707-4 (Type A1)
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
27 µA
Gyrt.
PSRR
90dB ~ 70dB (100Hz ~ 10kHz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vezérlési funkciók
áramkorlát, engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
2,9V
Tokozás
4-XFBGA, WLBGA
Dropout feszültség (max.)
0,15V / 250mA