AP7343D-18FS4-7B
DigiKey raktári szám
AP7343D-18FS4-7BDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7343D-18FS4-7BDICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7343D-18FS4-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7343D-18FS4-7B
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V X2-DFN10104
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA X2-DFN1010-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AP7343D-18FS4-7B modellek
PSRR
75dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,25V
Tokozás
4-XDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V