AP7343D-18FS4-7
DigiKey raktári szám
31-AP7343D-18FS4-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7343D-18FS4-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7343D-18FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7343D-18FS4-7
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V X2-DFN10104
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA X2-DFN1010-4 (Type B)
PSRR
75dB (1kHz)
Vezérlési funkciók
áramkorlát, engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,25V
Tokozás
4-XDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
X2-DFN1010-4 (Type B)
Dropout feszültség (max.)
0,39V / 300mA, 0,39V / 300mA