AP7333-33SRG-7
DigiKey raktári szám
AP7333-33SRG-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7333-33SRG-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7333-33SRG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7333-33SRG-7
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23R
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT23R
EDA / CAD modellek
AP7333-33SRG-7 modellek
Kategória
Kimeneti áram
PSRR
65dB (100Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT23R
Dropout feszültség (max.)
0,55V / 300mA