AP7331-28WG-7
DigiKey raktári szám
AP7331-28WG-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7331-28WG-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7331-28WG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7331-28WG-7
Leírás
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT-25
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-25
EDA / CAD modellek
AP7331-28WG-7 modellek
PSRR
65dB (100Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Gyártói tokozás
SOT-25
Dropout feszültség (max.)
0,55V / 300mA