AP64100SP-13
DigiKey raktári szám
31-AP64100SP-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP64100SP-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP64100SP-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP64100SP-13
Leírás
IC REG BUCK ADJ 1A 8SO
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,8V 1 Kimenet 1A 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kategória
Kimeneti feszültség (max.)
40V
Kapcsolási frekvencia
100kHz ~ 2,2MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti polaritás
Pozitív
Típusjelölés
autóipar
Topológia
Minősítés
AEC-Q100
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Bemeneti feszültség (min.)
3,8V
Gyártói tokozás
8-SO-EP
Bemeneti feszültség (max.)
40V