AP62800SJ-7
DigiKey raktári szám
31-AP62800SJ-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP62800SJ-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP62800SJ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP62800SJ-7
Leírás
IC REG BUCK ADJ 8A 12QFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,6V 1 Kimenet 8A 12-VFQFN
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
7V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
400kHz, 800kHz, 1,2MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
V-QFN2030-12 (Type A)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
17V