AP3015KTR-G1
DigiKey raktári szám
AP3015KTR-G1DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP3015KTR-G1DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP3015KTR-G1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP3015KTR-G1
Leírás
IC REG BOOST ADJ 300MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Boost Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 1,23V 1 Kimenet 300mA (kapcsoló) SC-74A, SOT-753
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
34V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
150kHz
Funkció
Feszültségnövelő
Szinkrondetektor
No
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Bemeneti feszültség (min.)
1,2V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
12V