AP2210K-2.5TRE1
DigiKey raktári szám
AP2210K-2.5TRE1DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP2210K-2.5TRE1DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP2210K-2.5TRE1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP2210K-2.5TRE1
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
180 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
15 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (100Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 300mA