AP2139AK-1.8TRG1
DigiKey raktári szám
31-AP2139AK-1.8TRG1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP2139AK-1.8TRG1CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP2139AK-1.8TRG1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP2139AK-1.8TRG1
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-23-5
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
1.5 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Védelmi funkciók
túláram
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,1V / 250mA