AP2127K-2.8TRG1
DigiKey raktári szám
AP2127K-2.8TRG1DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP2127K-2.8TRG1DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP2127K-2.8TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP2127K-2.8TRG1
Leírás
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
90 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
68dB ~ 54dB (100Hz ~ 10kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 300mA