1N4004G-T
DigiKey raktári szám
1N4004GDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1N4004GDICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N4004G-T
Leírás
DIODE STANDARD 400V 1A DO41
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 400 V 1A Furatszerelt DO-41
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1N4004G-T modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
2 µs
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 400 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kapacitás / Ur, F
8pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
400 V
Gyártói tokozás
DO-41
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)