EC381V-10P
DigiKey raktári szám
5239-EC381V-10P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EC381V-10P
Leírás
TERM BLOCK PLUG 10POS 3.81MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,150" (3,81mm) 180° Lengő (soros)
Kategória
Áramerősség (UL)
8 A
Gyártó
Dinkle Corporation, USA
Feszültség (UL)
300 V
Sorozat
Vezetékméret (AWG)
14-28AWG
Csomagolás
Ömlesztve
Vezetékméret (mm²)
0,2-1,5mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
zöld
Típus
dugó, aljzatok
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C
Pozíciók száma
10
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
10
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szintek száma
1
Csavar mérete
M2
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Csavarmeghúzási nyomaték
0,2Nm (1,7hüvelykfont)
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Vezetékcsupaszítási hossz
6-7mm
Végződtetés módja
Csavar
Érintkező anyaga
rézötvözet
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Áramerősség (IEC)
14A
Szigetelés magassága
0,437" (11,10mm)
Feszültség (IEC)
320 V