XBP24CZ7UISB003 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz antenna nélkül, U.FL Felületszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24CZ7UISB003
DigiKey raktári szám
602-1237-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XBP24CZ7UISB003
Leírás
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Érzékenység
-101dBm
Gyrt.
Soros interfészek
SPI, UART
Sorozat
Antenna típusa
antenna nélkül, U.FL
Elavult
Memória mérete
32kB Flash, 2kB RAM
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
RF család / szabvány
Vételi áram
31mA ~ 45mA
Protokoll
Adási áram
120mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C