XBP24CZ7RIS-004 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz antenna nélkül Felületszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Digi XBee Tools
XBP24CZ7RIS-004
DigiKey raktári szám
602-1238-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XBP24CZ7RIS-004
Leírás
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimeneti teljesítmény
18dBm
Gyrt.
Érzékenység
-101dBm
Sorozat
Soros interfészek
SPI, UART
Antenna típusa
antenna nélkül
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
RF család / szabvány
Vételi áram
31mA ~ 45mA
Protokoll
Adási áram
120mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C