XBP24-ASI-001 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
802.15.4 Adó-vevő modul 2,4GHz antenna nélkül, RP-SMA Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24-ASI-001
DigiKey raktári szám
XBP24-ASI-001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XBP24-ASI-001
Leírás
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Érzékenység
-100dBm
Gyrt.
Soros interfészek
UART
Sorozat
Antenna típusa
antenna nélkül, RP-SMA
Tápfeszültség
2,8V ~ 3,4V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Vételi áram
55mA
RF család / szabvány
Adási áram
215mA
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C