XB3-24Z8UM
DigiKey raktári szám
602-2131-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB3-24Z8UM
Leírás
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz antenna nélkül, U.FL Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XB3-24Z8UM modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Érzékenység
-103dBm
Gyrt.
Soros interfészek
I2C, SPI, UART
Sorozat
Antenna típusa
antenna nélkül, U.FL
Csomagolás
Tálca
Memória mérete
1MB Flash, 128kB RAM
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
RF család / szabvány
Vételi áram
15mA
Protokoll
Adási áram
135mA
Moduláció
DSSS
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C