XB3-24ACM
DigiKey raktári szám
602-2203-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB3-24ACM
Leírás
RF TXRX MOD 802.15.4 CHIP SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Adó-vevő modul 2,4GHz Integrált, chip Felületszerelt
Kategória
Érzékenység
-103dBm
Gyrt.
Soros interfészek
I2C, SPI, UART
Sorozat
Antenna típusa
Integrált, chip
Csomagolás
Tálca
Memória mérete
1MB Flash, 128kB RAM
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Vételi áram
17mA
RF család / szabvány
Adási áram
135mA
Moduláció
DSSS
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C