XB24CZ7WITB003
DigiKey raktári szám
602-1858-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB24CZ7WITB003
Leírás
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz Integrált, huzalantenna Furatszerelt
Kategória
Érzékenység
-102dBm
Antenna típusa
Integrált, huzalantenna
Új tervekhez nem ajánlott
Memória mérete
32kB Flash, 2kB RAM
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
RF család / szabvány
Vételi áram
28mA ~ 45mA
Protokoll
Adási áram
33mA ~ 59mA
Moduláció
DSSS
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C