XB24CZ7RISB003
DigiKey raktári szám
602-1248-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB24CZ7RISB003
Leírás
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz antenna nélkül Felületszerelt
Kategória
Érzékenység
-102dBm
Antenna típusa
antenna nélkül
Új tervekhez nem ajánlott
Memória mérete
32kB Flash, 2kB RAM
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
RF család / szabvány
Vételi áram
28mA ~ 45mA
Protokoll
Adási áram
33mA ~ 59mA
Moduláció
DSSS
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C