XB24CZ7PIS-004 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 602-1189-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | XB24CZ7PIS-004 |
Leírás | RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 802.15.4 Zigbee® Adó-vevő modul 2,4GHz Integrált, vezetősáv Felületszerelt |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | XB24CZ7PIS-004 modellek |
Kategória | Érzékenység -100dBm |
Gyrt. | Soros interfészek SPI, UART |
Sorozat | Antenna típusa Integrált, vezetősáv |
Csomagolás Tálca | Felhasznált IC vagy alkatrész EM357 |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Tápfeszültség 2,1V ~ 3,6V |
DigiKey által programozható Ellenőrizve | Vételi áram 28mA ~ 45mA |
RF család / szabvány 802.15.4 | Adási áram 33mA ~ 59mA |
Protokoll | Rögzítés módja Felületszerelt |
Moduláció DSSS | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Frekvencia 2,4GHz | Tokozás modul |