XB24CDMSIT-001
DigiKey raktári szám
602-1965-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB24CDMSIT-001
Leírás
RF TXRX MOD ISM>1GHZRPSMA TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Általános ISM > 1GHz Adó-vevő modul 2,4GHz antenna nélkül, RP-SMA Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XB24CDMSIT-001 modellek
Kategória
Érzékenység
-102dBm
Antenna típusa
antenna nélkül, RP-SMA
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
Vételi áram
31mA
RF család / szabvány
Általános ISM > 1GHz
Adási áram
45mA
Moduláció
DSSS
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C