XB24CAPIT-001
DigiKey raktári szám
602-1892-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB24CAPIT-001
Leírás
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
802.15.4 Adó-vevő modul 2,4GHz Integrált, vezetősáv Furatszerelt
Kategória
Soros interfészek
SPI, UART
Gyrt.
Antenna típusa
Integrált, vezetősáv
Sorozat
Felhasznált IC vagy alkatrész
EM357
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Vételi áram
31mA
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Adási áram
45mA
RF család / szabvány
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C