XB24-DMWIT-250 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Általános ISM > 1GHz Adó-vevő modul 2,4GHz Integrált, huzalantenna Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XB24-DMWIT-250
DigiKey raktári szám
XB24-DMWIT-250-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XB24-DMWIT-250
Leírás
RF TXRX MOD ISM>1GHZ WIRE ANT TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Érzékenység
-92dBm
Gyrt.
Soros interfészek
UART
Sorozat
Antenna típusa
Integrált, huzalantenna
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasznált IC vagy alkatrész
EM357
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség
2,8V ~ 3,4V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Vételi áram
50mA
RF család / szabvány
Általános ISM > 1GHz
Adási áram
45mA
Moduláció
DSSS
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
2,4GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C