DC-ANT-24DP
DigiKey raktári szám
602-1064-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DC-ANT-24DP
Leírás
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Gyártói standard átfutási idő
65 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Wi-Fi Ostorantenna, Dönthető RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 1,8dBi RP-SMA apa Csatlakozórögzítő
Kategória
Antenna típusa
Ostorantenna, Dönthető
Gyártó
Digi
Sávok száma
1
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
1,8dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
RP-SMA apa
RF család / szabvány
WiFi
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
3,425" (87,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Felhasználás
Wi-Fi
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz