DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5
DigiKey raktári szám
DKS-BBOARD6.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DKS-BBOARD6.5
Leírás
DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Próbapanel Kapocsléc (keret nélkül) 6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)
Kategória
Érintkezősávok száma
1
Gyártó
DigiKey Standard
Tápvonalak száma
2
Sorozat
Kötési pontok száma (összesen)
830
Csomagolás
Ömlesztve
5-ös csoportok száma
126
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
6,50" x 2,14" (165,1mm x 54,4mm)