PMR-5V320WDGA
DigiKey raktári szám
PMR-5V320WDGA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMR-5V320WDGA
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 320W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 5V 88 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PMR-5V320WDGA modellek
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
84%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
88 ~ 264VAC
Méretek
8,46" H. x 4,53" Sz. x 1,18" M. (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
5V
Tanúsítvány
CB, CE, CCC, cURus, TUV
Áram - 1. kimenet
60 A