PMR-5V320WDAA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 9
Adatlap
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 110
Zárt, védőbevonattal elátott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 5V 88 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Delta Electronics PMR Series Industrial Panel-Mount Power Supplies PIO | DigiKey
PMR-5V320WDAA
DigiKey raktári szám
1145-1131-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMR-5V320WDAA
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 320W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PMR-5V320WDAA modellek
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Zárt, védőbevonattal elátott
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
88 ~ 264VAC
Méretek
8,46" H. x 4,53" Sz. x 1,18" M. (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
5V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, TUVgs
Áram - 1. kimenet
60 A