PMR-4V320WDGA
DigiKey raktári szám
PMR-4V320WDGA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMR-4V320WDGA
Leírás
AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 4,2V 88 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
PMR-4V320WDGA modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
83,5%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Bemeneti feszültség
88 ~ 264VAC
Méretek
8,46" H. x 4,53" Sz. x 1,18" M. (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
4,2V
Áram - 1. kimenet
60 A