PMR-4V320WDAA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 34
Adatlap
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 1
Adatlap
Zárt, védőbevonattal elátott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 4,2V 88 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Delta Electronics PMR Series Industrial Panel-Mount Power Supplies PIO | DigiKey
PMR-4V320WDAA
DigiKey raktári szám
1145-1149-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMR-4V320WDAA
Leírás
AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PMR-4V320WDAA modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
86,5%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Zárt, védőbevonattal elátott
Bemeneti feszültség
88 ~ 264VAC
Méretek
8,46" H. x 4,53" Sz. x 1,18" M. (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
4,2V
Tanúsítvány
CB, CE, CCC, cURus, TUV
Áram - 1. kimenet
60 A