PMR-4V320WCAA
DigiKey raktári szám
1145-1130-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMR-4V320WCAA
Leírás
AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zárt, védőbevonattal elátott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 4,2V 88 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PMR-4V320WCAA modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
84%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Zárt, védőbevonattal elátott
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
88 ~ 264VAC
Méretek
8,46" H. x 4,53" Sz. x 1,18" M. (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
4,2V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, TUVgs
Áram - 1. kimenet
60 A