PMC-24V150W1AA elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Delta Electronics
Raktáron: 51
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMC-24V150W1AA
DigiKey raktári szám
603-1637-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMC-24V150W1AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PMC-24V150W1AA modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
86%
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
7,01" H. x 3,82" Sz. x 1,50" M. (178,0mm x 97,0mm x 38,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CCC, CE, cURus
Áram - 1. kimenet
6.25 A