PMC-12V100W1AA
DigiKey raktári szám
603-1240-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMC-12V100W1AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PMC-12V100W1AA modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
84%
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
6,22" H. x 3,82" Sz. x 1,50" M. (158,0mm x 97,0mm x 38,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, TUVgs
Áram - 1. kimenet
8.33 A