PM05S150A
DigiKey raktári szám
941-1744-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PM05S150A
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 8W
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 500mA 18V - 32V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
8 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Hatásfok
97%
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Méretek
0,45" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)