PM05S033A
DigiKey raktári szám
941-1739-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PM05S033A
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 500mA 4,75V - 32V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OCP, OTP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Típus
Csere lineáris szabályozó
Hatásfok
91%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
4,75V
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Méretek
0,45" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)