NE12S0A0H10PNFA
DigiKey raktári szám
941-NE12S0A0H10PNFA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NE12S0A0H10PNFA
Leírás
DC DC CONVERTER
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0,59 ~ 13,8V 10A 3V - 13,8V Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 109°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
94%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
6-DIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
0,65" H. x 0,41" Sz. x 0,45" M. (16,5mm x 10,4mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (min.)
3V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Bemeneti feszültség (max.)
13,8V
Tanúsítvány
cUL, UL
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
10A