MDS-400AUS19 BA
DigiKey raktári szám
1145-1115-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-400AUS19 BA
Leírás
AC/DC CONVERTER 19V 300W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 19V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MDS-400AUS19 BA modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
91%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
PFC, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Méretek
7,80" H. x 3,82" Sz. x 1,63" M. (198,0mm x 97,0mm x 41,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, UL
Feszültség - 1. kimenet
19V
Áram - 1. kimenet
15.8 A