MDS-400APB24 AA
DigiKey raktári szám
1145-1196-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-400APB24 AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MDS-400APB24 AA modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,40" M. (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
8.33 A