MDS-300APB18 AA
DigiKey raktári szám
1145-1255-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-300APB18 AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 18V 220W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 18V 90 ~ 264VAC Bemenet
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93,5%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,40" M. (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
18V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Áram - 1. kimenet
12.22 A