MDS-250APB24 AA
DigiKey raktári szám
1145-1250-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-250APB24 AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,01" H. x 3,01" Sz. x 1,42" M. (127,3mm x 76,5mm x 36,1mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Áram - 1. kimenet
6.25 A