MDS-200APB36 AA
DigiKey raktári szám
1145-MDS-200APB36AA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-200APB36 AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 120W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
4,01" H. x 2,01" Sz. x 1,44" M. (101,9mm x 51,1mm x 36,6mm)
Feszültség - 1. kimenet
36V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Áram - 1. kimenet
3.33 A