MDS-200APB12 AA
DigiKey raktári szám
1145-1247-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS-200APB12 AA
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 130W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,40" M. (101,6mm x 50,8mm x 35,6mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Áram - 1. kimenet
10.83 A